Alpha Stepper and Drive

Discuss anything that may not be product related here.
gregouellette
Posts: 3
Joined: Tue Mar 14, 2017 5:00 pm

Alpha Stepper and Drive

Postby gregouellette » Wed Mar 15, 2017 4:14 am

I am rebuilding a Powerarm CNC router. this thing is a beast weighs over 1500 lbs.. I am a newbie to this but I understand it
ASD16D-C AlphaStep Closed-Loop Drive and a VEXTA ASM69AC steppers on the Z axis, this replaced the Mitsubishi servo motor and drive.
with the ASM911AC stepper and ASD20A-C drive on the X and Y axis. My issue now is I need to find a breakout board and a smoothstepper so I can use Mach 3.
It is using a 3 hp Portercable route but I want to upgrade to a VFD in the near future.

Any help and input would be greatly appreciated.

om_tech_support_JS
Posts: 158
Joined: Tue May 10, 2016 4:48 pm

Re: Alpha Stepper and Drive

Postby om_tech_support_JS » Wed Mar 15, 2017 8:11 am

Hi gregouellette,

Please reference the original forum post which includes pictures of the application:
viewtopic.php?f=3&t=4693&p=8703#p8703

Januszek45Mot
Posts: 1
Joined: Fri Nov 17, 2017 2:40 am
Location: Colombia
Contact:

kredyt bez zaświadczeń

Postby Januszek45Mot » Fri Nov 17, 2017 9:33 pm

Poszukujesz mądrego źródła informacji odnośnie kredytów pozabankowych? Ostatnimi czasy kredyt bez bik jest wśród Polaków bardzo popularny, jednakże na nieszczęście nie wszystkie oferty pożyczek są atrakcyjne - głównie po to otworzyliśmy tę stronę, aby wreszcie Polacy mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest w porządku pod wszystkimi względami. Całkiem często wrzucamy własne rozważania odnośnie świeżych ofert parabankowych, zatem wystarczy wchodzić na nasz wortal, aby orientować się jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, pozbawiony ukrytych opłat, itp. kredyt bez bik pozyczka bez zaswiadczen pozyczka gotowkowa Brak stałego zatrudnienia, duże długi czy słabe zarobki nie są problemem dla planujących uzyskać kredyt gotówkowy - a przynajmniej mówimy w tym momencie o czytelnikach naszej strony. Rzeczywistość jest taka, że zamieściliśmy na owej stronie przydatne artykuły, które sprawiają, iż natrafienie na kredyt bez zaświadczeń, naturalnie korzystnie oprocentowany, to żadne utrudnienie. Jednakże serwis nie ma wyłącznie czysto informacyjnego charakteru - również można po prostu załatwić sobie właśnie na nim kredyt bez bik.

Zapewne chciałbyś wreszcie pozyskać ten kredyt gotówkowy, który spowoduje, że kupisz sobie chociażby pralkę bądź opłacisz dentystę, lecz potem nie będziesz mieć żadnych przykrości. No cóż, od czego jest właśnie otworzony przez nas wortal internetowy? Co jak co, lecz autentycznie nikt kto uważnie podejście do lektury zawartości na stronie nie będzie mieć żadnych wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez zaświadczeń mowa, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Naturalnie wszystkie porady zostały tak napisane, że autentycznie każdy zrozumie o co chodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń może być przyjazny. Pod każdym względem.

Interesujące źródło porad dla takiego osobnika, który nie wie, który kredyt bez bik na ten moment jest w czołówce. Ciężko zazwyczaj wybrać kredytodawcę, lecz po dokładnej lekturze otworzonego przez nas wortalu wreszcie wszystko będzie jasne. Żywimy ogromną nadzieję, że kredyt gotówkowy w istocie jest tym czymś na czym bardzo dobrze się znamy - opinie użytkowników zwykły to potwierdzać. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelakie zapytania jeżeli wchodzi w rachubę kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy stronę, zatem raczej wszyscy pożyczkobiorcy powinni być usatysfakcjonowani.


Return to “General Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: CheepBrand and 1 guest